Zajęcia teatralne – stacjonarne

Jeśli Twoje dziecko uwielbia tańczyć, śpiewać, wymyślać historie, to właśnie teatr jest dla niego idealnym miejscem.

mężczyzna podrzuca kostkę rubika

Podczas zajęć teatralnych Twoje dziecko nauczy się:

  1. Występować na scenie.
  2. Budować prawdziwą postać.
  3. Poprawnie i wyraźnie mówić.
  4. Wyrażać emocje.
  5. Zyska dużo pewności siebie.
Kurtyna

Kiedy odbywają się zajęcia teatralne?

Stacjonarne zajęcia teatralne odbywają się w poniedziałki.

Dla dzieci 4-6 lat 17.00-17.45
Dla dzieci 7-10 lat 18.00-19.00

okno

Gdzie odbywają się zajęcia teatralne?

W teatrze w oknie przy ulicy Długiej 50/51 w Gdańsku

Wskazówki dotyczące dojazdu

Do teatru w oknie wejście brązowymi drzwiami po lewej stronie dwóch dużych okien. Darmowe parkowanie poza czerwoną strefą parkowania np. wzdłuż Podwala Grodzkiego, na ul. Żabi Kruk itp.

Ile kosztują zajęcia stacjonarne?

Zapisy na stacjonarne zajęcia teatralne

Zapisz swoje dziecko na zajęcia teatralne już teraz!
Napisz na maila: kontakt@emocjonalnamama.pl lub przejdź do zakładki kontakt!

Przejdź do zakładki kontakt

Opinie zadowolonych rodziców

Zajęcia teatralne dla maluchów prowadzone przez Panią Malwinę to wspaniała okazja dla dzieci aby lepiej poznały i nauczyly się operowania swoim ciałem i głosem. Dzieci uczą się też nazywania i okazywania emocji a we wspólnych zabawach mają okazję budować relacje między sobą. Serdecznie polecam!

Justyna

„Niezwykle cenimy sobie zajęcia teatralne prowadzone przez Panią Malwinę, na które uczęszcza nasz syn. Od pierwszego spotkania Pani Malwina stworzyła dzieciom przyjazną i ciepłą atmosferę. Od pierwszego spotkania profesjonalnie zaraża sympatią do teatru, oswaja z jego przestrzenią, inspiruje do wyrażania SIEBIE na scenie, do odważnego i naturalnego pokazywania emocji. Zajęcia są ciekawe, angażujące, a rodzic, jeśli chce, ma okazję po cichutku popodglądać swoją pociechę z widowni. Nasz syn uwielbia na nie chodzić, za każdym razem idzie w podskokach, z uśmiechem na buzi. Z uśmiechem tez wychodzi z zajęć To był najlepszy wrześniowy wybór! Polecamy z całego serca! Sylwia, mama Błażeja”.

Sylwia

Zapisaliśmy naszą czterolatkę Różę na zajęcia teatralne, bo szukaliśmy dla niej “czegoś innego” niż basen i tańce. Nie rozczarowaliśmy się, bo od przekroczenia progu Teatru w Oknie można poczuć klimat sztuki, dzięki kurtynom po sam sufit, wygłuszeniu pomieszczenia, scenicznym światłom a przede wszystkim dzięki pani Malwinie, która z nienaganną dykcją zwraca się do dzieci i rodziców. Na zajęciach dzieci uczą się nazywać i przekazywać swoje emocje, wcielają się w zwierzęta, szepczą na ucho i wiele więcej. Jeśli nasze pociechy mają nauczyć się “kompetencji miękkich”, nabrać klasy, to nie wyobrażam sobie lepszych zajęć… i to w samym sercu Gdańska.

Paweł

[sg_popup id=405]