Zajęcia teatralne – online

Aby odpowiedzieć na potrzeby moich uczniów w obecnej sytuacji epidemiologicznej przeniosłam teatr do świata online.

Na zajęciach teatralnych (online) wykorzystuję przestrzeń (pokoju) czy innego miejsca do stworzenia klimatu „małego, domowego teatru”. Na warsztatach pokazuję uczestnikom poprzez zabawę elementy teatru i aktorstwa. Dosyć często dzieci pracują z poduszkami, szafą, ścianą czy stolikiem. To wszystko po to, by uruchomić ich wyobraźnię w budowaniu postaci. Tworzę również możliwości wspólnej, wzajemnej pracy w taki sposób, aby zmniejszyć barierę „ekranu” komputera.

FB IMG 1636197768266

Dużo malujmy, bo teatr czerpie z obrazu…

FB IMG 1636197773618

Wyrażamy emocje w oparciu o kolory…

FB IMG 1636197778563

Wcielamy się w różne role…

Zajęcia są również adresowane do dzieci zmagających się autyzmem. Warsztaty otwierają i pozwalają im doświadczać i przeżywać różne emocje, co jest dla nich bardzo trudne. Doświadczenia rodziców pokazują, że moje warsztaty pomagają tym dzieciom wyrażać uczucia w codziennym kontakcie.

Kiedy odbywają się zajęcia teatralne online?

Zajęcia odbywają się w soboty na platformie zoom.

Dla dzieci 4-6 lat 10.00-10.45
Dla dzieci 7-10 lat 11.00-12.00

Ile kosztują zajęcia online?

Opinie zadowolonych rodziców

Pięknie dziękujemy <3
Jak ja się cieszę, że kiedyś gdzieś trafiłam na post o zajęciach i syna na nie zapisałam ✌? Bardzo dobra, słuszna decyzja pomimo że to zajęcia online.
Ukłony, pozdrawiamy?
Ania

Również dziękujemy ❤ U nas nawet kaszel to żadna przeszkoda, kiedy mowa o zajęciach teatralnych. ? Wspaniałe zajęcia dające dzieciom coś czego nie odbierze im nikt. Pokłady pewności siebie, świadomości, ale też poczucia własnej wartości, eksperesji… Duża dawka wiedzy o emocjach.. A ktoś powiedziałby, przecież to tylko zajęcia teatralne dla dzieci.. Jakże mocno by się mylił ?

Kasia

Polecam, syn zadowolony. Widzę jak się rozwija.
Z pewnością sama nie wniosłabym tyle pomysłów w jego życie wink
Fantastyczne zajęcia, cudowne podejście do dzieci. Mam wrażenie, że pani Malwina potrafi dotrzeć do każdego dziecka smile

Mariola

[sg_popup id=405]