O mnie

Malwina Tkaczyk 225x300 1

EMOCJONALNA MAMA

Od trzech lat jestem mamą i to chyba najtrudniejsza a zarazem najcudowniejsza rola. W wychowaniu dbam o rozwój emocjonalny moich dzieci i wyznaje zasadę, że „uczucia dziecka są ważne”. Uczę ich nazywania emocji, wyrażania uczuć przez i za pomocą zabaw teatralnych.

emocjonalna mama

Aktorka

Od jedenastu lat pracuję na scenie. Gram na trójmiejskich scenach niezależnych. Uczyłam się sztuki aktorskiej m.in. w polskim teatrze w Moskwie. Cały czas zdobywam nowe narzędzia gry aktorskiej, ucząc się od wybitnych aktorów i reżyserów. W teatrze pociągają mnie emocje, dzięki którym postać na scenie żyje, czuje, podejmuje działania. „Zakochałam się” w teatrze gdy miałam sześć lat. Ta wielka miłość trwa po dziś dzień i z biegiem lat staje się coraz większa.

aktorka

Instruktorka teatralna

Wraz z miłością do teatru przyszła ogromna potrzeba przekazywania wiedzy o sztuce aktorskiej innym. Dlatego prowadzę zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Uczę ich tego, jak występować na scenie, jak wyraźnie mówić, wyrażać emocje, interpretować tekst. Ale przede wszystkim pracuję z uczestnikami zajęć nad przełamywaniem swoich blokad. Spod moich skrzydeł wyrosło wielu zapalonych, młodych aktorów, którzy jak sami mówią „dzięki tym zajęciom nie boją się występować na scenie”.

instruktorka teatralna
dwie kobiety w szlafrokach z filiżankami
Kobieta i krzesło na ciemnym tle
[sg_popup id=405]